Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:
Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Pracuj w firmie TERMO PROFIL

05.12.2018 13:45 | 2 108 odsłony EK

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy specjalistów do produkcji stolarki okiennej. Planujemy zatrudnić ok. 100 osób pracujących w systemie dwuzmianowym!

Firma TERMO PROFIL Sp. z o.o. to polski producent stolarki PVC i ALU z ponad 25-letnim doświadczeniem, dwukrotnie wyróżniony przynależnością do klubu Gazel Biznesu, którego siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualnie poszukujemy:

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI - DODATKI (drzwi, trapezy, łuki, suwanki)

PRACOWNIKÓW PRODUKCJI - DZIAŁ ALUMINIUM

MAGAZYNIERÓW z uprawnieniami na wózek widłowy

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości produkcji,

- obsługa podstawowych maszyn.

- dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

• komunikatywność, dyspozycyjność

• wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i uczciwość

• samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• pracę stacjonarną w Wodzisławiu Śląskim

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@termoprofil.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TERMO PROFIL Sp. z o.o. ul Górnicza 17e, 44-300 Wodzisław Śląski, w tym na udostępnianie ww. danych w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

TERMO PROFIL Sp. z o.o., informuje Pana / Panią, że ma Pan / Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed złożeniem oświadczenia o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych.