Piątek, 19 stycznia 2018

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Henkel zatrudni laboranta-mikrobiologa (pracownika działu jakości)

20.09.2017 11:00 | 1 644 odsłona MK

Marki Laundry & Home Care cieszą się zaufaniem całych pokoleń rodzin. Utrzymanie tego zaufania wymaga ciągłych innowacji, właściwych badań, rozwoju nowatorskich produktów i skutecznego marketingu. Przede wszystkim jednak wymaga pasji i otwartości na zmiany. Jeśli je masz, zapraszamy do naszego oddziału produkcyjnego w Raciborzu. Poszukujemy osób na stanowisko:

LABORANT-MIKROBIOLOG (Pracownik Działu Jakości) w Raciborzu

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie bieżących analiz wyrobów gotowych, półproduktów i surowców
  • Dopuszczanie półproduktów i surowców do produkcji
  • Rejestrowanie wyników pomiarów w bazach danych
  • Wykonywanie wewnętrznych przeglądów laboratoryjnych urządzeń pomiarowych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na potrzebne materiały i odczynniki
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nadzorem sprzętu pomiarowego
  • Wdrażanie nowych metod i sprzętów laboratoryjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie technik mikrobiolog
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności współpracy z działami produkcyjnymi i magazynami
  • Znajomość podstawowych technik analitycznych i mikrobiologicznych
  • Znajomość zasad higieny przy pracy w laboratorium mikrobiologicznym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz potrzebne narzędzia pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych i nowatorskich projektów
  • Pracę przy najnowszym technologicznie parku maszynowym
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, nie czekaj i weź udział w rekrutacji Henkla.
Dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać mailem na adres ewa.zychla@henkel.com