Sobota, 20 stycznia 2018

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Sklep z akumulatorami poszukuje pracownika!

19.09.2017 12:50 | 1 273 odsłona EK

Firma BAL-POL poszukuje pracownika do sklepu z akumulatorami w Raciborzu.

WYMAGANIA :

- mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

- komunikatywność

- praktyczna znajomość obsługi komputera

- umiejętność pracy w zespole

- prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

- obsługa klientów w zakresie sprzedaży akumulatorów

- montaż akumulatorów w samochodach

- przestrzeganie procedur magazynowych przyjmowanie,ewidencja i wydawanie towaru

- współpraca z innymi oddziałami firmy

- dbałość o powierzone mienie firmy

OFERUJEMY :

- stabilne i korzystne warunki pracy

- niezbędne narzędzia do pracy

- szkolenie w zakresie obsługi sprzętu do pomiaru akumulatorów

CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Dokumenty prosimy wysłać na adres maszyny@bal-pol.pl

Kontakt tel. 691-975-917