Czwartek, 23 marca 2017

imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

RSS

Jak dodać ogłoszenie drobne? Zarządzaj ogłoszeniami Dodaj ogłoszenie

Oferta pracy: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

09.12.2016 09:50 | 664 odsłony EK

Firma Katolik Sp. z o.o. poszukuje do oddziału w Kietrzu osoby, która nie obawia się podejmowania wyzwań, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem a ponadto potrafi budować trwałe relacje z klientami.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów biznesowych (B2B),

- praca na miejscu w biurze , okazjonalne wizyty u klientów,

- wdrażanie realizowanych targetów sprzedażowych,

- aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku polskim i

zagranicznym,

- dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę, gwarantowana

podstawa + wysoka prowizja),

- telefon oraz komputer służbowy,

- praca w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,

- udział w międzynarodowych targach oraz spotkaniach,

- profesjonalny coaching wdrażający.

Poszukujemy osób:

- ambitnych,wytrwale dążących do celu,

- efektywnie wykorzystujących czas pracy,

- posługujących się językiem obcym,

- chcących współuczestniczyć w sukcesach i rozwoju firmy.

Przystąp do rekrutacji i przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie.

Więcej informacji pod numerem 668 -122 -914

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@katolik.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o

Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.