Niedziela, 26 maja 2019

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Patrol

Wypadek na ul. Stawowej w Lubomi. Dwie osoby trafiły do szpitala

12.05.2014 11:52 | 8 komentarzy | żet

Niewiele zostało z osobowego deawoo tico po zderzeniu z toyotą corollą. Ruch na drodze został wstrzymany na około godzinę.

Wypadek na ul. Stawowej w Lubomi. Dwie osoby trafiły do szpitala
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Do zdarzenia doszło 12 maja około godz. 9.30. Kierujący daewoo tico (wodzisławskie numery rejestracyjne) jechał z Ligoty Tworkowskiej w kierunku Lubomi. Na łuku drogi doszło do zderzenia deawoo z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą corollą (raciborskie numery rejestracyjne).

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratownictwa medycznego, jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Wodzisławia Śląskiego oraz OSP z Lubomi. W wyniku zdarzenia 67-letni kierowca tico doznał ogólnych potłuczeń ciała a 63-latek, który kierował toyotą potłuczeń głowy, klatki piersiowej i brzucha oraz podejrzenie złamania łokcia. Obaj pozostają na obserwacji w szpitalu.

Z relacji kierującego daewoo wynika, że kierujący toyotą zjechał na jego pas ruchu. Relacja kierującego corollą jest odwrotna. - Śledczy będą teraz ustalać, kto przyczynił się do spowodowania wypadku, którego przyczyną było nieprawidłowe wymijanie. Wiadomo na pewno, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje rzecznik prasowy wodzisławskiej komendy policji, podkom. Marta Pydych.