Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Zwycięski Florian powiatu wodzisławskiego 2013 - rozdanie nagród

19.05.2013 08:25 | 1 komentarz | tora

18 maja w OSP Radlin II w Wodzisławiu odbyło się rozdanie nagród i dyplomów w konkursie Zwycięski Florian Powiatu Wodzisławskiego na najlepszych przedstawicieli Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Konkurs organizował poseł Krzysztof Gadowski.

Zwycięski Florian powiatu wodzisławskiego 2013 - rozdanie nagród
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs trwał na portalu nowiny.pl. Internauci głosowali na zgłoszonych kandydatów. Do końca trwała walka o wygraną. Ostatecznie nieznacznie zwyciężył Robert Zając z OSP Czyżowice (772 głosy). W nagrodę pojedzie do Brukseli. - Nie przypuszczałem, że wygram, zwłaszcza, że do końca trwała zacięta walka o zwycięstwo. Bardzo się cieszę - mówi Robert. Przygodę ze strażą pożarną rozpoczął jako czterolatek. Wciągnął go wujek. Robert obecnie uczy się budowlanego fachu w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu, ale zamierza zostać strażakiem zawodowym. Drugie miejsce w konkursie zajął Przemysław Ber z OSP Syrynia (752 głosy), a trzecie Katarzyna Piechaczek z OSP Olza (317 głosów). Wszyscy uczestnicy pojadą na wycieczkę do Warszawy.

W podsumowaniu konkursu uczestniczyli m.in. Krzysztof Gadowski, starosta Tadeusz Skatuła, europosłanka Małgorzata Handzlik, Anna Hetman, radna Sejmiku Śląskiego, Jerzy Szkatuła, prezes zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Wodzisław czy Rajmund Menżyk, prezes OSP Radlin II. 

Ludzie:

Krzysztof  Gadowski

Krzysztof Gadowski

Poseł na Sejm

Tadeusz  Skatuła

Tadeusz Skatuła

Były starosta wodzisławski