Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Patrol

Samochód wjechał pod pociąg w Suminie. Jedna osoba ranna

22.02.2013 15:13 | 23 komentarze | acz

Około godziny 13.20 w Suminie na ulicy Sportowej doszło do wypadku. Kierowca samochodu dostawczego wjechał pod pociąg osobowy. Jedna osoba jest ranna. Pociągi na trasie Rybnik - Racibórz kursują z opóźnieniem.

Samochód wjechał pod pociąg w Suminie. Jedna osoba ranna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego czytelnika na platformę nowiny.info. - W zdarzeniu ranna został jedna osoba, to kierowca samochodu dostawczego. Ruch kolejowy na trasie Rybnik-Racibórz został wstrzymany. Dodam także, że na miejscu tworzą się częściowe utrudnienia w ruchu, zwłaszcza na ulicy Dworcowej - pisze nasz czytelnik. Informację potwierdza Maciej Zaremba z Kolei Śląskich. - Doszło do zdarzenia z udziałem naszego pociągu. Nikt z osób jadących pociągiem nie został ranny. Pasażerowie zostaną przewiezieni autobusami do Rybnika. Na miejsce jedzie specjalna komisja, która będzie badała okoliczności zdarzenia. Pociągi na linii Rybnik - Racibórz będa kursowały przez Jejkowice, co może spowodować nieznaczne opóźnienia - tłumaczy.

W wypadku ranny został kierowca samochodu dostawczego. - Do zdarzenia doszło około godziny 13.20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym - mówi starsza sierżant Bogusława Poloczek z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. - Ranny kierowca to 28-letni mieszkaniec Rybnika, który prowadził samochód. Obecnie nie znamy jeszcze dokładnych okoliczności zdarzenia. Na miejscu są nasi policjanci - dodaje policjantka.
(acz)

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika na info@nowiny.pl