środa, 24 lipca 2019

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

RSS

Patrol

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Pszowa

15.02.2013 17:39 | 134 komentarze | acz

Dzisiejszego popołudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim znaleźli ciało 24-letniego mieszkańca Pszowa.

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Pszowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ciało mężczyzny znaleziono na terenie nieużytków w rejonie ulicy Kokoszyckiej w Wodzisławiu około godziny 15.00. Zwłoki znaleźli policjanci, którzy poszukiwali 24-latka. Policjanci sprawdzali nie tylko rejony Pszowa ale i Radlina i Wodzisławia. - W poszukiwaniach wykorzystano wyszkolone psy, ściągnieto również policjantów z prewencji z Katowic, którzy pomagali nam w poszukiwaniach. Informacje o zaginionym otrzymały również ościenne jednostki policji - mówi nam komisarz Magdalena Wija z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Tak intensywne poszukiwania mieszkańca Pszowa były spowodowane realnym podejrzeniem, że mężczyzna może targnąć się na swoje życie. Z tego powodu zakwalifikowano je do tzw. I kategorii poszukiwań i jeszcze wczoraj rozpoczęto zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Policyjna akcja zakończyła się wraz z ujawnieniem zwłok 24-latka. Na miejsce wezwano lekarza pogotowia, który stwierdził zgon. Wszytsko wskazuje, że męzczyzna sam odebrał sobie życie przez powieszenie. Mimo to policja nadal sprawdza czy do jego śmierci nie przyczyniły się ososby trzecie. od tego będzie zależała również decyzja o ewentualnym przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Przypomnijmy, mężczyzna był poszukiwany od 14 lutego. Około godziny 11.00 był widziany ostatni raz. 

(acz)