Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Film z napadu na lombard w Rydułtowach. Mikołaj i spółka skradli 2,5 kilograma złota. Czeka nagroda

13.12.2012 12:07 | 32 komentarze | acz
Ostatnia aktualizacja: 13.12.2012 15:16

Prezentujemy nagranie z napadu z 6 grudnia przy ulicy Plebiscytowej w Rydułtowach. Osoby mogące pomóc w identyfikacji napastników proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim. Za pomoc w identyfikacji sprawców napadu wyznaczona jest wysoka nagroda.

Film z napadu na lombard w Rydułtowach. Mikołaj i spółka skradli 2,5 kilograma złota. Czeka nagroda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Policjanci wydziału kryminalnego pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie napadu rabunkowego na lombard mieszczącego się przy ulicy Plebiscytowej w Rydułtowach, do którego doszło 6 grudnia około godziny 17.00. Jak ustalili śledczy zajmujący się sprawą, pięciu mężczyzn, w tym jeden przebrany za mikołaja po wejściu do placówki obezwładniło pracownicę i skrępowało ją taśmą a następnie ukradli znajdującą się w sejfie gotówkę oraz biżuterię wystawioną w gablotach na kwotę 240 tysięcy złotych. Po napadzie napastnicy uciekli najprawdopodobniej samochodem marki opel vectra koloru ciemnego. W trakcie przeprowadzonych czynności zabezpieczono nagranie z monitoringu, który zamontowany był w środku lombardu.
Osoby mogące pomóc w identyfikacji napastników lub posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu przestępców proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim lub najbliższą jednostką Policji. Za pomoc w identyfikacji sprawców napadu wyznaczona jest wysoka nagroda.

(acz)

Miejsce wydarzenia: