Niedziela, 5 kwietnia 2020

imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny

RSS

Patrol

PILNE

Zamroczony szofer staranował słup w Rydułtowach

03.04.2012 08:51 | 18 komentarzy | acz

Blisko dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca fiata, który 2 kwietnia staranował słup elektryczny w Rydułtowach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło na ulicy Szczerbickiej.  Kierowca najprawdopodobniej z powodu upojenia nie zapanował nad kierownicą i wypadł z drogi. Policję wezwali świadkowie widząc, że mężczyzna ledwo trzyma się na nogach.  36-letni kierujący na policyjnym alkomacie wydmuchał dwa 2,4 promila. Teraz za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

W Wodzisławiu na ulicy Kominka kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania nie zachował bezpiecznej odlegości od wyprzedzanego pojazdu i uderzył narożem tylnego zderzaka w renault a następnie nie zatrzymując się, oddalił się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze, 40-letniego kierującego oplem zastali w domu. W jego organizmie było 0,3 promila alkoholu.

W Radlinie na ulicy Rybnickiej kierujący bmw najechał na tył pojazdu marki iveco, będący w ruchu. W wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało, natomiast jak się okazało, 42-letni kierowca osobówki był nietrzeźwy. Badanie na alkomacie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu.
(acz)