Niedziela, 8 grudnia 2019

imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

RSS

Patrol

Kolejne zatrzymania w Głubczycach

23.09.2011 22:09 | 1 komentarz | acz

Głubczyccy kryminalni i policjanci z KWP w Opolu zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 25 -letniego mężczyznę. Jest to dalszy ciąg sprawy narkotykowej z sierpnia br. Wówczas policjanci zatrzymali siedem osób podejrzanych o udział zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami.

Kolejne zatrzymania w Głubczycach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

19 września (poniedziałek) w godzinach porannych kryminalni z KPP w Głubczycach wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego KWP Opole przeszukali mieszkanie 25 -latka w Głubczycach. W mieszkaniu znaleźli 55 pakietów marihuany o  wadze ponad 32 gramów oraz prawie półtora grama amfetaminy. Ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną i folię aluminiową.
Zatrzymania te są dalszym ciągiem sprawy narkotykowej z sierpnia br. Wówczas policjanci zatrzymali siedem osób podejrzanych o udział zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami. Wtedy w ich mieszkaniach w Głubczycach funkcjonariusze znaleźli prawie 60 gramów marihuany, ponad 40 gramów amfetaminy, wagę elektroniczną oraz ponad 10 000 zł.
Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majatkowej za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna pozostaje pod dozorem Policji