Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Patrol

W Głubczycach kradną złom i maluchy

09.08.2011 16:56 | 1 komentarz | acz

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Głubczyc zatrzymali 20-latka, który przyznał się do kradzieży trzech samochodów - „maluchów”. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Głubczycach zatrzymali 20-letniego poszukiwanego mężczyznę. Dwudziestolatek w rozmowie z policjantami przyznał się, że skradł w ostatnim czasie trzy auta. Samochody ukradł w Głubczycach w czerwcu i lipcu tego roku. Jego zainteresowanie padło na popularne „maluchy”, czyli fiaty 126p. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Również 4 sierpnia  głubczyccy policjanci zatrzymali poszukiwanego 27-letniego mieszkańca powiatu głubczyckiego. Kryminalni ponadto ustalili, że w lutym tego roku poszukiwany mężczyzna włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Chomiąży, z którego skradł elementy metalowe, które następnie sprzedał w pobliskim skupie złomu. Sprawa tego włamania była do tej pory umorzona z powodu niewykrycia sprawcy. 27-latkowi za to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
(acz)