Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Napad na InvestBank - policja szuka sprawców

15.07.2011 17:00 | 14 komentarzy | ma.w

Ubrany na czarno mężczyzna zrabował dziś z placówki przy ul. Długiej 80 tys. zł. Zastraszył obsługę, ale ta nie jest pewna czy posiadał broń.

Napad na InvestBank - policja szuka sprawców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W piątek 15 lipca przed godziną 16.00 policja otrzymała zgłoszenie o napadzie na raciborską placówkę InvestBanku przy ul. Długiej. Bank został zamknięty. Na drzwiach zawisła kartka, że jest nieczynny z powodów technicznych. Tuż po po godzinie 16.00 na miejscu pracowali już śledczy.

Fakt napadu potwierdził rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu - mł. asp. Mirosław Szymański. - Napadu dokonał mężczyzna, wzrost ok. 1,80 m. Cały był ubrany na czarno. Mężczyzna zastraszył obsługę, ale nie wiadomo czy przedmiotem jakiego użył w tym celu była broń. Zrabował 80 tys. zł. Podczas kradzieży nikogo nie zraniono, nikt nie ucierpiał. Po zabraniu pieniędzy sprawca zwrócił się do kierowniczki placówki aby z nim wyszła. Nie groził jej, tylko po paru krokach kazał jej odwrócić się, a sam się oddalił - przekazał nam policjant. Trwają poszukiwania sprawcy rozboju.

Raciborska policja prosi wszystkich świadków zdarzenia o kontakt - telefoniczny (032 459 42 00 lub 997)  lub osobisty. - Zapewniamy anonimowość - informuje rzecznik komendy.