Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czterech poszukiwanych zatrzymano w Jastrzębiu

Policjanci z trzech wydziałów połączyli siły w akcji pod kryptonimem "Poszukiwany", jaką w minionym tygodniu przeprowadzono na terenie Jastrzębia.

Czterech poszukiwanych zatrzymano w Jastrzębiu

Akcja była skierowana na dotarcie do osób, które unikają odpowiedzialności za swoje czyny. Działania były prowadzone przez kryminalnych, funkcjonariuszy drogówki i prewencji. W ręce policjantów wpadły trzy osoby mające na koncie różne przestępstwa.

Wśród zatrzymanych znalazł się 54-latek, za którym Sąd Rejonowy w Jastrzębiu wydał Nakaz Doprowadzenia. Zaś dzięki współpracy z osobami spoza miasta, udało się ustalić miejsce pobytu poszukiwanego jastrzębianina, który wraz z żoną przebywał w jednym z mieszkań na terenie Żor.

Najmłodszym z zatrzymanych był 23-letni mężczyzna, którego funkcjonariusze zatrzymali podczas zgłoszonej interwencji dotyczącej spożywania alkoholu na klatce schodowej oraz dobijania się do drzwi.

Dzień wcześniej na komendę zgłosił się poszukiwany 63-latek. Zatrzymany najbliższe 25 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~997997997 (87.239. * .85) 02.10.2022 13:47

Cyt "Policjanci z trzech wydziałów połączyli siły w akcji pod kryptonimem "Poszukiwany", jaką w minionym tygodniu przeprowadzono na terenie Jastrzębia" więc jeden poszukiwany stwierdził - kurcze spec grupa uderzyła do miasta wiec i tak mnie znajdą i postanowił cyt "Dzień wcześniej na komendę zgłosił się poszukiwany 63-latek. Zatrzymany najbliższe 25 miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym." Hahaha nie udolna jaszczempsa policja.

~Prawda555 (46.204. * .35) 02.10.2022 13:32

Przed zimą będą uciekać i sami sie zgłaszać.