Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LPR lądował w centrum Wodzisławia. Co się stało?

W poniedziałek (26.09.) około południa w centrum Wodzisławia, w pobliżu kościoła przy rynku, lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zabrał do szpitala nieprzytomnego mężczyznę.

LPR lądował w centrum Wodzisławia. Co się stało?
fot. grupa Wodzisław 998

Służby otrzymały informację, że na parterze klatki schodowej jednego z budynków leży mężczyzna z urazem głowy, który nie reaguje na otoczenie, a cała sytuacja wygląda jakby spadł ze schodów.

Obecni na miejscu policjanci ustalili, że 74-letni mieszkaniec Wodzisławia, doznał urazu najprawdopodobniej po tym, jak poślizgnął się i upadł, przekazała nam oficer prasowa wodzisławskiej komendy asp. szt. Małgorzata Koniarska.

Mężczyzna został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
wnikliwy 26.09.2022 19:11

12,52 lądował

wnikliwy 26.09.2022 19:08

Śmigłowiec wylądował na placu parafii przy ulicy Kościelnej