Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tankował i nie płacił. Sprawca kradzieży paliwa poszukiwany [ZDJĘCIE]

Kryminalni z Rybnika pracują nad sprawą kradzieży paliwa. Publikują wizerunek mężczyzny zarejestrowany na kamerach monitoringu.

Tankował i nie płacił. Sprawca kradzieży paliwa poszukiwany [ZDJĘCIE]
Policja publikuje wizerunek podejrzewanego, co ma przyspieszyć ustalenie jego tożsamości / fot. KMP Rybnik

Podejrzewany, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, poruszał się samochodem osobowym marki Audi ze skradzioną tablicą rejestracyjną. Mężczyzna, 16 lipca br., kradł paliwo ze stacji benzynowych na terenie Rybnika. Straty oszacowano na kwotę ponad 1100 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu z monitoringu oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym rybnickiej komendy tel. 47 85 572 55 lub śledczymi z rybnickiej komendy, tel. 47 85 572 38, 47 85 572 80. Informację można również przesłać mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].