Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znalazła kartę bankomatową i ruszyła na zakupy. Rozpoznajesz ją?

Kryminalni z rybnickiej komendy poszukują kobiety, która przywłaszczyła sobie cudzą kartę bankomatową i płaciła nią za zakupy. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie z monitoringu.

Znalazła kartę bankomatową i ruszyła na zakupy. Rozpoznajesz ją?
fot. KMP Rybnik

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że kobieta przywłaszczyła kartę bankomatową, którą znalazła najprawdopodobniej na parkingu wielopoziomowym przy ulicy Hallera. Następnie wykonała transakcję płatniczą w jednym ze sklepów na terenie Rybnika i usiłowała wykonać kolejną transakcję płatniczą w księgarni.

Policja prosi, by osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, skontaktowały się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku – tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80.

fot. KMP Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].