Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

31-latek z Rybnika, na skutek obrażeń odniesionych w dramatycznym wypadku, zmarł w szpitalu

O zdarzeniu, w którym ucierpiał młody mieszkaniec powiatu rybnickiego, informuje policja z Pszczyny. Mężczyzna jest w szpitalu, walczy o życie.

31-latek z Rybnika, na skutek obrażeń odniesionych w dramatycznym wypadku, zmarł w szpitalu
fot. KPP Pszczyna

Do dramatycznego wypadku doszło w minioną środę (14.09.) po godzinie 8.00, w miejscowości Kyry (gmina Suszec), na ul. Franciszka Klimy.

fot. KPP Pszczyna

Walec drogowy przewrócił się i przygniótł pracownika. 31-latek był reanimowany, na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po przywróceniu funkcji życiowych, mężczyznę z obrażeniami głowy, klatki piersiowej i brzucha przetransportowano karetką do szpitala w Sosnowcu.

Policjanci z Pszczyny pracują nad ustaleniem szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku.

fot. KPP Pszczyna

AKTUALIZACJA 16.09.

Ranny w zdarzeniu 31-latek zmarł w szpitalu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].