Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znasz go? Chciał zmienić styl, grozi mu więzienie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

Policja z Rybnika opublikowała wizerunek podejrzanego o dokonanie kradzieży w jednym ze sklepów przy ulicy Raciborskiej.

Znasz go? Chciał zmienić styl, grozi mu więzienie. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie, przekazuje rybnicka policja, informując o kradzieży, do której doszło 30 maja. W jednym ze sklepów przy ul. Raciborskiej, mężczyzna skradł ubrania o wartości ponad 1300 złotych. Policja publikuje wizerunek podejrzewanego i prosi o kontakt osoby, które go rozpoznają bądź wiedzą, gdzie przebywa.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt:

  • z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55,
  • Wydziałem Kryminalnym w Rybniku mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80.

fot. KMP Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].