Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto to jest? Uszkodził windę w jednym z bloków, szuka go policja [ZDJĘCIA]

Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policją. Rybniccy funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu.

Kto to jest? Uszkodził windę w jednym z bloków, szuka go policja [ZDJĘCIA]
Poszukiwany to sprawca zniszczenia dźwigu osobowego w jednym z rybnickich budynków wielorodzinnych / fot. KMP Rybnik

Sprawca zniszczenia mienia poszukiwany jest przez policję z Rybnika. Mężczyzna, 19 maja br., uszkodził windę w bloku przy ul. Chabrowej.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę oraz osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym rybnickiej komendy tel. 47 85 572 55 lub śledczymi z rybnickiej komendy, tel. 47 85 573 34, 47 85 572 80. Informację można również przesłać mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl

AKTUALIZACJA

27 września rybnika policja poinformowała, że ustalono tożsamość mężczyzny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].