Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Z promilami na hulajnogach. Czesi ukarani wysoką grzywną

Wodzisławska policja przypomina, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości pojazdem innym niż mechaniczny, grozi kara aresztu lub grzywny, nie niższa niż 2500 zł. Przekonała się o tym para obywateli Czech, którzy jechali na hulajnogach, będąc pod wpływem alkoholu.

Z promilami na hulajnogach. Czesi ukarani wysoką grzywną
Czesi zostali ukarani wysoką grzywną. / fot. poglądowe

Kobieta i mężczyzna, oboje obywatele Czech, zostali zatrzymani do kontroli przez patrol wodzisławskiej drogówki w sobotę (13.08.) ok. godziny 2.00 w nocy w Godowie, na ul. 1 Maja.

Oboje poruszali się na hulajnogach, a wynik badania alkomatem wykazał, że każde z nich ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione wykroczenie mieszkańcy Czech zostali ukarani wysoką grzywną 2500 zł.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
wnikliwy 17.08.2022 16:22

Jakoś ta policja uwzięła się na rowerzystów,na rowerze kontrolowali mnie tego lata trzy razy,a samochodem przez rok ani razu. Więc ludzie po piwku jadą autem bo większa szansa że nikt nie zatrzyma ha ha ha

~adia (188.0. * .145) 16.08.2022 22:11
oceniono 3 razy
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu