Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zdradził ich podejrzany zapach

Żorscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, w których samochodzie znaleziono narkotyki.

Zdradził ich podejrzany zapach
Policja przypomina, że zażywanie tego typu substancji jest śmiertelnie niebezpieczne. / fot. KMP Żory

Patrol policji w rejonie Alei Jana Pawła II zauważył zaparkowany samochód dostawczy, w którym siedziało dwóch mężczyzn, 46-letni żorzanin i 31-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Z wnętrza pojazdu wydobywał się intensywny i charakterystyczny zapach substancji zabronionej.

Po przeszukaniu auta i bagaży, funkcjonariusze znaleźli worek foliowy zawierający prawie 15 gramów substancji psychoaktywnej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za posiadanie narkotyków grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Policja przypomina, że zażywanie tego typu substancji jest śmiertelnie niebezpieczne. Większość psychoaktywnych substancji ma działanie kardiotoksyczne, neurotoksyczne, a także może powodować niewydolność wielonarządową, co w konsekwencji może prowadzić do śmierci.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].