Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozpoznajesz go? Policja szuka podejrzanego o kradzież [ZDJĘCIA]

Mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu, policja publikuje jego wizerunek i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rozpoznajesz go? Policja szuka podejrzanego o kradzież [ZDJĘCIA]
Policja upubliczniła wizerunek podejrzanego. / fot. KMP Żory

Kryminalni z Żor zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, podejrzewanego o dokonanie kradzieży o łącznej wartości 650 złotych. Do zdarzenia doszło w sklepie "Biedronka" przy ulicy Wodzisławskiej 11 w Żorach 27 maja br. ok. g. 8:10.

Policjanci prowadzą dochodzenie w tej sprawie i proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja o kontakt pod numerem telefonów: 47 85 53 337, 47 85 532 00 lub adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~yggiH (78.157. * .23) 09.08.2022 16:01

Umyty (83.22.*.44) : nie bronię tego człowieka ale jakim trzeba być tępym ch...m by oceniać kogokolwiek po twarzy ! Pokaż swoją mordę i dyplom ostatniej szkoły / uczelni jaką skończyłeś a ocenimy kim jesteś ...

~Umyty (83.22. * .44) 08.08.2022 21:45

Kryminał wypisany na twarzy...
Trzeba by sprawdzić kartoteki więzienne czy to nie jakis stały "klient" ZK.