Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażak zginął na służbie. W hołdzie, w całym kraju rozlegnie się dźwięk syren

Państwowa Straż Pożarna w sobotnie przedpołudnie poinformowała o tragicznych skutkach wypadku, w wyniku którego w czasie służby zginął jeden z funkcjonariuszy, a dwóch innych zostało rannych.

Strażak zginął na służbie. W hołdzie, w całym kraju rozlegnie się dźwięk syren
Państwowa Straż Pożarna we wszystkich jednostkach na terenie kraju odda hołd strażakowi, który zginął na służbie / fot. PSP

Państwowa Straż Pożarna w sobotnie przedpołudnie poinformowała o tragicznych skutkach wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, na obwodnicy Wrocławia. Samochodem wracającym z działań przy pożarze w miejscowości Osła (woj. dolnośląskie) jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

W wyniku tragicznego zdarzenia, śmierć poniósł jeden z funkcjonariuszy, 35-latek, a dwaj inni zostali ranni.

- Rodzinom strażaków udzielana jest niezbędna pomoc psychologiczna, a kierownictwo Komendy jest w stałym kontakcie z rodzinami - przekazała Państwowa Straż Pożarna.

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w imieniu własnym i całej społeczności strażackiej złożył głębokie wyrazy żalu i współczucia dla rodziny zmarłego i poszkodowanych strażaków.

Strażacy wszystkich jednostek PSP w całym kraju w niedzielę (7.08.) o godzinie ósmej rano minutą ciszy oddają hołd strażakowi, który zginął w czasie służby. Włączone zostaną również sygnały świetlno-dźwiękowe. PSP zwróciła się z apelem do Ochotniczych Straży Pożarnych i innych służb, by również włączyły się w akcję.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].