Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu

Wodzisławska Policja prowadzi poszukiwania nieletniej Wiktorii Malinowskiej. 17-latka jest wychowanką Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krakowie, przebywała na przepustce w miejscu zamieszkania matki, w Wodzisławiu Śląskim.

Zaginęła 17-letnia Wiktoria. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu
Policja opublikowała zdjęcie zaginionej 17-latki / fot. KPP Wodzisław Śląski

W piątek (5.08.) w godzinach porannych, po kłótni z matką, nieletnia oddaliła się i rodzina nie ma z nią kontaktu.

Rysopis zaginionej:

wzrost: 168 cm, waga ok. 48 kg, szczupła budowa ciała, włosy proste, do ramion, koloru rudego, tatuaże na dekolcie, lewym przedramieniu oraz z tyłu na udzie.

dziewczyna była ubrana w jeansowe spodenki, bluzkę na ramiączkach koloru czarnego z zamkiem błyskawicznym, białe adidasy, miała ze sobą szary, małej wielkości plecak.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim: 47 85 55 255 lub 47 85 55 266 lub e mail: dyzurny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

Czytaj: https://www.nowiny.pl/patrol/193086-zdarza-sie-ze-z-domu-uciekaja-juz-kilkulatki-co-robic-kiedy-dziecko-zaginie.html

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].