Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prokuratura z Wodzisławia: Prowadzimy postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania śmierci

Zakończyły się czynności przedśledcze ws. kobiety, która w poniedziałek (1.08.) wyszła przez okno budynku szpitala w Rydułtowach, w wyniku czego poniosła śmierć.

Prokuratura z Wodzisławia: Prowadzimy postępowanie ws. nieumyślnego spowodowania śmierci
Szpital w Rydułtowach.

W tym momencie prowadzone są czynności procesowe w postaci przesłuchań świadków i analizy zgromadzonego materiału dowodowego.

- Na tę chwilę nie było żadnych znamion wskazujących na to, że ktoś kobietę nakłaniał lub jej ułatwił akt samobójczy. Prowadzimy postępowanie w kierunku art. 155 KK, to jest nieumyślnego spowodowania śmierci. Jeśli materiał dowodowy pokaże, że Pani sama dokonała tego aktu desperacji wychodząc przez okno, to sprawa - wobec braku znamion czynu zabronionego, wobec braku działania innych osób, zostanie umorzona - mówi Marcin Felsztyński z Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim.

Śledztwo powinno być zakończone do trzech miesięcy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].