Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ten rekord to powód do wstydu

Aż pięciu nietrzeźwych kierowców zatrzymała raciborska policja w miniony weekend. Jeden z zatrzymanych stanie przed sądem.

Ten rekord to powód do wstydu
Kompletnie pijany i z sądowym zakazem prowadzenia samochodów - informuje policja / fot. KMP Racibórz

W minioną sobotę (9.07.) około godziny 19.00 w Raciborzu na ulicy Mysłowickiej policjanci zatrzymali do kontroli renault. Jak się okazało, kierujący 45-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego miał aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Co więcej, po sprawdzeniu w policyjnych systemach, stwierdzono, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. O dalszym losie 45-latka zdecyduje sąd.

Policja ponawia apel, by zachować rozsądek i myśleć o konsekwencjach podejmowanych decyzji. Jazda po alkoholu to stwarzanie zagrożenia dla siebie i każdego innego użytkownika dróg. Brak wyobraźni już wiele razy doprowadził do tragedii, których można było uniknąć!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Aceabe (83.7. * .12) 12.07.2022 22:35
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu