Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyrzucił łup, uciekając przed świadkiem kradzieży

Złodzieja, który wybiegł ze sklepu z towarem, natychmiast zaczął ścigać jeden z klientów. Jak się okazało, był nim policjant w czasie urlopu. Kiedy tylko zauważył zdarzenie, pobiegł za mężczyzną.

Wyrzucił łup, uciekając przed świadkiem kradzieży
Policjant, który był świadkiem zdarzenia, natychmiast zareagował.

Policjant z jastrzębskiej prewencji, natychmiast ruszył w pościg za mężczyzną, który wybiegł ze sklepu z towarem, za który nie zapłacił. Złodziej nie reagował na okrzyki "policja", jakimi funkcjonariusz próbował skłonić go do zatrzymania się. Wyrzucił jedynie skradziony towar i uciekał w kierunku lasu. Policjant telefonicznie poprosił o wsparcie, ujął mężczyznę i przekazał przybyłemu na miejsce patrolowi. Zatrzymany na gorącym uczynku złodziej odpowie za popełnione wykroczenie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].