Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podejrzewani o kradzież zegarka. Rozpoznajesz ich?

Śledczy z Rybnika pracują nad ustaleniem sprawców kradzieży. Proszą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzn osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Podejrzewani o kradzież zegarka. Rozpoznajesz ich?

Funkcjonariusze poszukują sprawców kradzieży. Opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać podejrzanych o kradzież zegarka w jednym ze sklepów przy ul. Żorskiej w Rybniku. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia br., łupem padł zegarek marki Huawei GT2 o wartości 800 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku - tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~habibi1922 (91.146. * .208) 02.07.2022 23:30
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~op (91.192. * .86) 02.07.2022 22:31
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Sasha27 (91.146. * .208) 02.07.2022 20:34
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu