Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żył z kradzieży markowych towarów. Sprzedawał je przypadkowym osobom

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali 24-letniego złodzieja, który z kradzieży uczynił sobie stałe źródło dochodu. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny.

Żył z kradzieży markowych towarów. Sprzedawał je przypadkowym osobom
Przyznał się do kradzieży towarów, które sprzedał przypadkowym osobom po okazyjnej cenie.

Sprawcę kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Kierownik punktu przeglądał nagrania, na których zobaczył, jak złodziej wynosi ze sklepu dziewięć sportowych koszulek o wartości 1000 złotych.

Kryminalni, po zapoznaniu się z zapisem monitoringu, rozpoczęli poszukiwania podejrzanego, który został zatrzymany już kolejnego dnia. Przyznał się do kradzieży towarów, które sprzedał przypadkowym osobom po okazyjnej cenie.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie ma miejsca stałego zamieszkania, a kradzież koszulek nie była pojedynczym przypadkiem. Okazało się, że 14 maja w jednej z drogerii ukradł także pięć flakonów perfum o łącznej wartości ponad 1200 złotych.

24-latkowi grozi kara więzienia, na razie, decyzją prokuratora, został objęty dozorem policyjnym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].