Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany uderzył w słup telekomunikacyjny w Krostoszowicach. Miał ponad 2 promile [ZDJĘCIA]

Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy zdjęcia z kraksy, która miała miejsce 29 maja w godzinach wieczornych w Krostoszowicach. Samochód osobowy uderzył tam w słup telekomunikacyjny i wylądował w polu.

Pijany uderzył w słup telekomunikacyjny w Krostoszowicach. Miał ponad 2 promile [ZDJĘCIA]
Sprawca prosił, by na miejsce nie wzywać Policji. Świadek zdarzenia jednak to zrobił, fot. art

Pijany uderzył w słup telekomunikacyjny w Krostoszowicach. Miał ponad 2 promile [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło około godz. 21.05 w Krostoszowicach na skrzyżowaniu ulic Wodzisławskiej ze Środkową. Świadek usłyszał huk i zobaczył pojazd, który znajdował się na polu. Z samochodu o własnych siłach wyszedł mężczyzna, który prosił, by nie wzywać Policji i oświadczył, że nie potrzebuje pomocy ratownictwa medycznego. Świadek wezwał jednak na miejsce funkcjonariuszy.

- Policjanci ustalili, że 50-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, kierując swoim pojazdem marki mercedes, jechał ulicą Wodzisławską w kierunku Wodzisławia i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugą stronę jezdni, a następnie na poboczu uderzył w słup telekomunikacyjny i wjechał na pole. Kierujący miał ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany. Policja będzie prowadziła postępowanie w kierunku prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości - mówi st. asp. Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej komendy Policji.

Pijany prowadząc samochód uderzył w słup, po czym wylądował na polu, fot. art

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].