Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zamieńmy się miejscami - powiedziała. Pogorszyła sprawę

Kobieta, chcąc uniknąć odpowiedzialności, zamieniła się miejscem z pasażerem. Jak się okazało, zamiana to nie był dobry pomysł.

Zamieńmy się miejscami - powiedziała. Pogorszyła sprawę
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

12 maja policjanci patrolując ulicę Połomską, zwrócili uwagę na samochód marki opel, zawrócili więc za nim. Kierująca tym pojazdem widząc, jak mundurowi zawracają, zjechała na pobocze i zamieniła się miejscami, po czym ruszyli w dalszą drogę.

Gdy mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli to kobieta, która do tej pory kierowała pojazdem, była już pasażerką. Wzbudziło to zainteresowanie policjantów, którzy podejrzewali, że kobieta ma coś na sumieniu. Mundurowi w policyjnych systemach ustalili, iż mieszkanka powiatu pszczyńskiego ma zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami, ale to nie koniec niespodzianek, gdy stróże prawa sprawdzili mężczyznę, który znajdował się na miejscu kierowcy, okazało się, że także mieszkaniec powiatu pszczyńskiego ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lipca 2024 roku.

W trakcie wykonywanych czynności kobieta była strasznie podenerwowana, mundurowym nie dało spokoju jej zachowanie. Podejrzewając, iż 35-latka może mieć przy sobie środki zabronione, wydali polecenie wydania wszystkich rzeczy, kobieta przekazała mundurowym dokumenty: prawo jazdy oraz dowód osobisty mieszkańca powiatu pszczyńskiego, które zostały wcześniej skradzione. 35-letnia kobieta oraz 30-letni mężczyzna za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].