Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Raciborzu posypały się mandaty. Zapłacą kierowcy, rowerzyści, piesi, a nawet... jedna osoba na hulajnodze

Mandatowe żniwo to efekt akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", którą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu przeprowadzili 12 maja.

W Raciborzu posypały się mandaty. Zapłacą kierowcy, rowerzyści, piesi, a nawet... jedna osoba na hulajnodze
Policjanci ukarali łącznie 97 osób. Zdjęcie ilustracyjne, fot. arch. Policja.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- W akcji tej uczestniczyli przede wszystkim mundurowi z drogówki, którzy ujawnili łącznie 80 wykroczeń popełnionych głównie przez kierujących pojazdami silnikowymi. Na kierowców samochodów mundurowi z raciborskiej drogówki nałożyli wysokie mandaty w kwocie po 1500 złotych i 10 punktów karnych. Jednakże wykroczenia popełnili również: 7 pieszych - głownie przechodzili przez drogę w miejscu do tego nie wyznaczonym, 17 rowerzystów, 2 motocyklistów oraz 1 osoba poruszająca się na hulajnodze - czytamy w komunikacie raciborskiej policji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].