Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzy zdarzenia na A1 jednego dnia. Wina deszczu?

5 maja w godzinach popołudniowych nad regionem przeszła burza, miejscami towarzyszył jej grad oraz intensywne opady deszczu. Strażacy interweniowali na autostradzie A1 trzy razy.

Trzy zdarzenia na A1 jednego dnia. Wina deszczu?

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło około godz. 15.49 na 39 km, w kierunku Gliwic. Dotyczyło samochodu, który przewrócił się na autostradzie (ford mondeo). Samochód znajdował się na pasie zieleni, bo uderzył w bariery energochłonne. Przyczyną zdarzenia była nieostrożność kierowcy, nie było osób poszkodowanych. Straty oszacowano na 20 000 zł.

Drugie zdarzenie wpłynęło 16.04 i było bardzo podobne do pierwszego. Samochód marki nissan qashqai przed węzłem Gorzyce wypadł z drogi. Nikt nie został poszkodowany.

O godz. 17.43 na 41 km w kierunku na Gorzyczki samochód marki bmw wypadł z drogi. Dwójce podróżujących udzielono pomocy, ale nie było konieczności ich hospitalizacji.

W związku z burzą strażacy nie odnotowali wyjazdów (nie było podtopień, nie było pożarów).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].