Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kryminalni z Raciborza zapuścili się w okolice Głubczyc. Znaleźli narkotyki

Mężczyzna i kobieta posiadali w mieszkaniu kilkadziesiąt działek dilerskich marihuany i amfetaminy.

Kryminalni z Raciborza zapuścili się w okolice Głubczyc. Znaleźli narkotyki
Narkotyki, które ujawnili policjanci z Raciborza.

- Raciborscy kryminalni we wtorek 12 kwietnia realizowali czynności służbowe w Bliszczycach na terenie powiatu głubczyckiego (gmina Branice - red.). Podczas kontroli prywatnej posesji w domu jednorodzinnym stróże prawa ujawnili narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 74 działki dilerskie marihuany oraz ponad 20 porcji amfetaminy - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Kryminalni zatrzymali dwie osoby: 38-letniego mężczyznę i 26-letnią kobietę. Odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Maksymalny wymiar kary za popełnione przez nich przestępstw to 3 lata więzienia.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].