Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Napadł na piekarnię. Rozpylił gaz i zażądał pieniędzy

Żorscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju. 32-latek zażądał pieniędzy od sprzedawczyni w piekarni.

Napadł na piekarnię. Rozpylił gaz i zażądał pieniędzy
Mężczyzna odpowie za usiłowanie rozboju, za co grozi mu do 12 lat więzienia, fot. policja Żory

Napad na piekarnię

Żorscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zamaskowany mężczyźnie, który w piekarni na osiedlu Powstańców Śląskich rozpylił gaz pieprzowy i zażądał wydania pieniędzy. Sprzedawczyni zachowała "zimną krew", a sprawcę spłoszyła możliwość uruchomienia przez nią alarmu antykradzieżowego.

Śledczy rozpoczęli poszukiwania napastnika. Ustalonym i zatrzymanym sprawcą rozboju okazał się 32-letni mieszkaniec Żor.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].