Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

14-latek ukradł towar ze sklepu... dla zabawy

To kolejna już jastrzębska kradzież w której sprawcą jest nieletni. Łupem padły artykuły spożywcze. Złodziejem okazał się 14-latek, który jak powiedział, zrobił to dla zabawy. 

14-latek ukradł towar ze sklepu... dla zabawy
fot. poglądowe pexels

Jastrzębscy policjanci w sobotę, 2 kwietnia otrzymali zgłoszenie o kradzieży w sklepie, gdzie sprawcą jest nieletni. Pracownicy ochrony jednego ze sklepów w centrum miasta ujęli 14 – latka, który ukradł artykuły spożywcze.

Lekkomyślne zachowanie zaprowadzi nieletniego przed sąd

Młody mieszkaniec Jastrzębia swoje lekkomyślne zachowanie tłumaczył, że zrobił to... dla zabawy. Policjanci młodego sprawcę kradzieży przekazali pod opiekę rodzica. Jastrzębianin będzie musiał wytłumaczyć swoje zachowanie przed sądem rodzinnym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka24 (91.204. * .100) 04.04.2022 17:46

To tak "dla zabawy" powinien dostać z 100 batów na goły tyłek i 50 na każdą rękę. Gwarantuję - odechce się mu takich zabaw...