Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Śmigłowiec LPR wylądował w centrum Raciborza. Co tam się stało?

TEKST AKTUALIZOWANY

Póki co nie udało się ustalić przebiegu zdarzenia, do którego miało dojść przy ul. Gimnazjalnej w Raciborzu (rejon placu Ofki Piastówny).

Śmigłowiec LPR wylądował w centrum Raciborza. Co tam się stało?
Śmigłowiec wylądował u zbiegu ulicy Drewnianej i placu Wolności w Raciborzu. Fot. Czytelnik.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Do zdarzenia doszło 30 marca około 10.47 w rejonie ulicy Gimnazjalnej i placu Eufemii Raciborskiej. 67-letni mężczyzna doznał urazu głowy, potrzebował pomocy.

Na miejscu interweniowali policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

- Będziemy wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia - mówi nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Póki co nie wiadomo, czy doszło do potrącenia, czy też zdarzenia o innym charakterze (np. zasłabnięcia). Pewne jest tylko to, że mężczyzna upadł, wskutek czego doznał urazu głowy. 67-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Sosnowcu.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Maruda (94.254. * .147) 30.03.2022 16:08

Szacun dla pilota. Lądowanie na tak małym obszarze, otoczonym budynkami i drzewami.

~PILNE (37.47. * .156) 30.03.2022 13:14
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu