Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zobaczył radiowóz i gwałtownie zahamował. Skończyło się dachowaniem

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 15 marca około 13.00 w Jastrzębiu-Zdroju. 28-latek za kierownicą osobowego opla na widok policjantów, którzy kontrolowali inny samochód, gwałtownie zahamował. W efekcie mężczyzna stracił panowanie nad autem, które uderzyło w krawężnik i dachowało.

Zobaczył radiowóz i gwałtownie zahamował. Skończyło się dachowaniem
Mężczyzna dostrzegł policjantów i zaczął gwałtownie hamować, w efekcie czego stracił panowanie nad pojazdem, fot. policja Jastrzębie-Zdrój

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 13.00 na ulicy Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Kierujący oplem 28-letni jastrzębianin na widok patrolu drogówki, który w tym czasie kontrolował inny pojazd, zaczął gwałtownie hamować.

Kierowca dachował

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik, po czym jego samochód dachował. Na szczęście życiu i zdrowiu kierowcy nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy. Mężczyzna za niedostosowanie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

fot. policja Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~antypispo (188.0. * .145) 19.03.2022 12:18
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Dym (85.202. * .230) 17.03.2022 14:55

Tak się kończy straszenie policją.