Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie w Nowej Wsi. Osobówka w rowie

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, w wyniku której osobowy hyundai dachował w rowie. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach.

Dachowanie w Nowej Wsi. Osobówka w rowie
Wyglądało groźnie, na szczęście nikt nie ucierpiał, fot. Policja Rybnik

Dachowanie w Nowej Wsi. Osobówka w rowie

Do zdarzenia doszło 27 stycznia, około godziny 11.00 w Nowej Wsi na ulicy Rybnickiej. Policjanci ruchu drogowego z rybnickiej komendy ustalili, że kierujący hyundaiem 74-letni mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Rzuchowskiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Lysek 23-letniemu kierującemu volkswagenem.

fot. Policja Rybnik

W wyniku tego zderzenia hyundai dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].