Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Narkotykowa plantacja wykryta na terenie Syryni?

Na naszą skrzynkę e-mail otrzymaliśmy informację o plantacji marihuany, która miała zostać odkryta na terenie Syryni (pow.wodzisławski).

Narkotykowa plantacja wykryta na terenie Syryni?
fot. poglądowe, pexels
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Narkotykowa plantacja wykryta na terenie Syryni?

W sprawie zapytaliśmy w wodzisławskiej komendzie policji. Na pytanie, czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce, st. asp. Małgorzata Koniarska powiedziała jedynie, że wodzisławscy policjanci nie prowadzili tam żadnych czynności. Odesłała nas do Komendy Wojewódzkiej w Katowicach.

W Wojewódzkiej Komendzie potwierdzają z kolei, że "czynności prowadzili tam policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej, ale nic więcej powiedzieć póki co nie mogą, bo prokuratura nadal bada sprawę".

Do tematu będziemy wracać.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AgnieszkazSyryni (77.252. * .41) 27.01.2022 04:04
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Kubul (155.133. * .204) 26.01.2022 15:49

Ziele ma przyjaciół wiele

beatamix 25.01.2022 19:34
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wiadomo, że KW Katowice, jak to się mówi najciemniej jest pod latarnią, Naszych to nawet nie dziwi, że ktoś kupuje co miesiąc nieruchomości i fury za kilka MILIONÓW ,nigdzie nie pracując :) :) :)