Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukradł tulipany, a uciekając... zgubił trzy telefony

W jednym z żorskich dyskontów doszło do kradzieży czterech wiązanek tulipanów. Co ciekawe, złodziej uciekając przed pracownikiem ochrony, zgubił trzy telefonu komórkowe.

Ukradł tulipany, a uciekając... zgubił trzy telefony
Młody mężczyzna ukradł ze sklepu kwiaty, fot. pexels
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Kradzież tulipanów

W czwartek, 20 stycznia po południu policjanci zostali wezwani przez ochroniarza jednego z dyskontów do kradzieży sklepowej. Według relacji po godzinie 12.00 do sklepu wszedł młody mężczyzna i ze stoiska zabrał cztery bukiety tulipanów, a następnie wybiegł ze sklepu nie płacąc za kwiaty.

Uciekając zgubił telefony

Pracownik widząc zdarzenie ruszył w pościg za sprawcą kradzieży. W trakcie ucieczki ulicami Żor mężczyźnie wypadły trzy telefony komórkowe, które zostały zabezpieczone przez pracownika ochrony, a następnie przekazane policjantom.

Niestety pracownikowi nie udało się ująć sprawcy. Sprawę będzie wyjaśniać Policja.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AndyK76 (31.174. * .253) 24.01.2022 01:15

Chcesz odzyskać telefony? Zgłoś się na dyżurnego KMP. Chętnie oddadzą...