Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Urządzili sobie zakrapianą imprezę... w Centrum Przesiadkowym

Żorscy policjanci interweniowali na terenie Centrum Przesiadkowego, gdzie grupa ludzi urządziła sobie... imprezownię.

Urządzili sobie zakrapianą imprezę... w Centrum Przesiadkowym
Żorskie Centrum Przesiadkowe, fot. archiwum
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Imprezownia w poczekalni

W czwartek, 20 stycznia w godzinach rannych żorscy policjanci wezwani zostali w rejon Centrum Przesiadkowego w Żorach, gdzie grupa osób miała spożywać alkohol. Z poczekalni zrobili sobie miejsce spotkań i śmietnisko. Kiedy za pierwszym razem policjanci przyjechali na miejsce, dwóch mężczyzn i kobieta spożywali alkohol, ponadto nie stosowali się do obowiązku zakrywania ust oraz nosa. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi.

Mandat nic nie dał

Przed godziną 12.00 policjanci musieli interweniować ponownie, gdyż wspomniana grupa w trakcie spożywania alkoholu była wulgarna, zaśmieciła poczekalnię i nie chciała po sobie posprzątać.

Sprawa trafi teraz do sądu, a biesiadnikom grozi kara grzywny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AndyK76 (31.174. * .253) 24.01.2022 01:13

Odkażali się, szczepili przeciw covidowi....