Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pojechał do lekarza i się zgubił. Szczęśliwy finał poszukiwań 79-latka

Jastrzębscy mundurowi szukali zaginionego 79-letniego mężczyzny, mieszkańca miasta. Mężczyzna wyjechał do lekarza i ślad po nim zaginął. Rodzina szukała go na własną rękę, jednak bezskutecznie.

Pojechał do lekarza i się zgubił. Szczęśliwy finał poszukiwań 79-latka
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Zaginął 79-latek

20 stycznia po godzinie 22.00 mundurowi odebrali zgłoszenie o zaginięciu 79-letniego mieszkańca Jastrzębia, który pojechał samochodem do przychodni na wizytę u lekarza, jednakże tam nie dotarł. Stróże prawa niezwłocznie podjęli czynności poszukiwawcze.

Odnaleziony pół godziny po północy

Jastrzębianin około godziny 19.30 ostatni raz odebrał telefon i przekazał żonie, że nie wie, gdzie jest, że się zgubił. Policjanci ruchu drogowego pół godziny po północy na ulicy 11-Listopada zauważyli pojazd, którym miał poruszać się zaginiony. Mundurowi zatrzymali audi do kontroli, za kierownicą znajdował się 79-latek. Jastrzębianin oświadczył, iż nie wie, gdzie się znajduje, nie wie gdzie mieszka.

Mundurowi zaopiekowali się mężczyzną i przekazali go pod opiekę żony.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bezwzględny (163.172. * .83) 22.01.2022 09:28

A może by zabrać prawo jazdy zanim kogoś zabije?