Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Powalone drzewo w Pszowie. Poszkodowana kobieta

Wiejący silny wiatr w poniedziałek sieje spustoszenie w całej Polsce. Na terenie powiatu wodzisławskiego strażacy wyjeżdżają do powalonych drzew oraz uszkodzonych linii energetycznych. W Pszowie na ul. Ks. Skwary powalony konar przygniótł kobietę i zablokował jezdnię.

Powalone drzewo w Pszowie. Poszkodowana kobieta
fot. nadesłane
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Powalone drzewo w Pszowie. Poszkodowana kobieta

Jak przekazali nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, do godz. 15.20 odnotowali 6 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi (silny wiatr).

- 3 zdarzenia dotyczyły powalonych drzew na drodze, z czego w jednym ranna została 43-letnia kobieta, która została zabrana do szpitala. 2 zdarzenia to zerwane linie telekomunikacyjne i jedno dotyczące zerwanego metalowego poszycia dachowego z budynku kwiaciarni w Gołkowicach - przekazują ze stanowiska kierowania.

A pogoda nie będzie łaskawa aż do jutrzejszego poranka. Zobacz więcej: Pogoda się pogarsza. Silny wiatr i oblodzenia

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~abc123 (83.26. * .29) 17.01.2022 22:37

Przegląd to jest robiony. Zdrowe ładne to wycinaja bo się komuś przydadzą.

~marc_1 (89.64. * .221) 17.01.2022 22:06

..Na ulicy Kusocinskiego na plocie od strony kopalni Anna wisza dwa powalone zgnite drzewa , ktore w kazdej chwili mogą kogoś zabić. A tak na zdrowy rozum ktoś odpowiedzialny powinien zrobić przegląd tych topoli ktore ledwo stoja na tej ulicy , już na oczy widać , że są spruchniale i zagrażaja zdrowiu i życiu ludzi tam przechodzacych a nawet tych jadących samochodami.Prośba do decydentow aby sie tym zajeli jak najszybciej ,

~Pszowikkk (46.134. * .129) 17.01.2022 16:00
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Urzednikow radnych w 3 du...y,a w miescie burdel na kazdym kroku niedbalstwo wstydzcie sie patalachy jedne,w glowach tylko brac pieniadze za sesje

~pszowioki (46.204. * .47) 17.01.2022 15:04
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Dawno mieli powycinać te chraście,przecież te drzewa są suche cały rok!!!