Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Co tu się stało?! Bójka na drodze, uszkodzone auto i złamany nos

W sobotę, 15 stycznia przed godziną 15.00 policjanci z żorskiej drogówki zostali wezwani w rejon skrzyżowania drogi krajowej nr 81 z ul. Północną, gdzie miało dojść do awantury. Jak ustalili na miejscu „zapalnikiem” całej sytuacji miało być zdarzenie drogowe, do którego doszło jeszcze na terenie Zbytkowa.

Co tu się stało?! Bójka na drodze, uszkodzone auto i złamany nos
Złamany nos, połamane okulary, rozbity telefon i uszkodzone drzwi - to efekt bójki do której doszło na środku drogi, fot. pexels
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

A zaczęło się tak...

Kiedy kierujący samochodem marki bmw 64-letni mieszkaniec powiatu bytomskiego zatrzymał się przed sygnalizacją świetlną w Żorach, gdyż ta nadawała sygnał czerwony, drugi – 29-latek, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego kierujący samochodem marki volksvagen podszedł do bmw i chciał wyjaśnić sprawę sytuacji na drodze, która jego zdaniem była zagrażająca.

Doszło do bójki

W tym momencie doszło do szamotaniny między kierującymi, w wyniku czego 64-letni kierujący bmw doznał obrażeń nosa i połamał okulary. Według relacji, kiedy starszy z kierujących planował nagrać całe zdarzenie telefonem, to młodszy z uczestników zdarzenia miał wyszarpać z ręki telefon i rozbić go o ziemię. Uszkodzeniu miały też ulec drzwi samochodu bmw.

Obaj kierujący okazali się trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia. Policja przypomina, że w sytuacji w której widzimy wykroczenie, lepszym i zgodnym z prawem jest złożenie zawiadomienia na policji niż próby samodzielnego wyjaśnienia, które jak w tym wypadku mogą doprowadzić do eskalacji agresji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
zxc 17.01.2022 11:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

"29-latek, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego kierujący samochodem marki volksvagen". Kolejny nowobogacki szeryf na drodze. Powinien mieć zabrane prawko i siedzieć za napaść.