Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzy osoby ucierpiały w wypadku na trasie Kornice - Pawłów

Przyczyną wypadku był nieprawidłowy manewr wyprzedzania - wynika ze wstępnych ustaleń policjantów.

Trzy osoby ucierpiały w wypadku na trasie Kornice - Pawłów
Na miejscu interweniowali policjanci, strażacy oraz ratownicy pogotowia. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).

Do wypadku doszło na trasie Kornice - Pawłów 2 grudnia około 6.30. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący toyotą 50-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego w trakcie wyprzedzania maszyny do czyszczenia drogi zderzył się czołowo z nadjeżdżającym volkwagenem, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego - informuje asp. Paweł Malcharczyk z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Policja informuje, że do szpitala trafiło dwoje pasażerów toyoty w wieku około 18 lat (doznali ogólnych potłuczeń ciała), a także kierująca volkswagenem kobieta (doznała urazu głowy). Kierowca toyoty wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci ustalą okoliczności oraz przebieg zdarzenia. Sprawa trafi do sądu.

Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 20 tys. zł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].