Poniedziałek, 29 listopada 2021

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Patrol

Nastolatki chciały ukraść... alkohol

24.11.2021 11:04 | 0 komentarzy | AgaKa

Czternastolatka oraz siedemnastolatka próbowała ukraść z jastrzębskiego marketu alkohol. Kradzież udaremnił pracownik sklepu i powiadomili policję.

Nastolatki chciały ukraść... alkohol
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nastolatki chciały wynieść ze sklepu alkohol

We wtorek, 23 listopada około godziny 11.35 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z jastrzębskich sklepów. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że młode dziewczyny ukradły alkohol.

14-latka przekroczyła linię kas, mając przy sobie butelkę wódki o wartości około 90 złotych, natomiast 17-latka miała przy sobie alkohol o wartości około 70 złotych. Młode dziewczyny zostały zatrzymane i przekazane policjantom.

Obie będą odpowiadać przed sądem

17-latka znana była już policjantom z licznych kradzieży sklepowych, w związku z tym została poinformowana o skierowaniu wniosku o ukaranie do sądu za popełnione wykroczenie. 14-latka w obecności mundurowych oraz przybyłej matki zachowywała się arogancko, lekceważąco podchodziła do wykonywanych czynności przez stróżów prawa oraz przez cały czas była rozbawiona całą sytuacją.

Wkrótce o losie nieletniej zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.