Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie osobówki w Modzurowie na ulicy Słowackiego. Dwie osoby ranne

11 listopada po godz. 16.00 strażacy zostali zadysponowani na ul. Słowackiego w Modzurowie (droga do Dolędzina w gminie Rudnik), gdzie doszło do dachowania passata. W pojeździe uwięzione były dwie osoby.

Dachowanie osobówki w Modzurowie na ulicy Słowackiego. Dwie osoby ranne
fot. Racibórz i okolice 112- Interwencje na bieżąco.

Po dojeździe na miejsce okazało się, że w pojeździe uwiezione są dwie osoby. Strażacy wydostali je na zewnątrz przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Udzielona została im kwalifikowana pierwsza pomoc, po czym zostali zabrani przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Za kierownicą siedziała 19-latka. Była trzeźwa. Doznała urazu obojczyka. Pasażer, 23-latek doznał urazu głowy oraz obojczyka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].