Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

18-latek dachował na Ranoszka w Jastrzębiu

Zdarzenie miało miejsce 10 listopada przed godziną 8.00 na ul. Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju.

18-latek dachował na Ranoszka w Jastrzębiu
fot. jastrzebskiedrogi.pl

Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fordem fusion 18-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego jadąc w kierunku Jastrzębia, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i odbijając się od pobocza dachował. Na całe szczęście mimo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego nikomu nic poważnego się nie stało. Zarówno kierujący jak i pasażerka po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego zostali zwolnieni do domu. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. 18-latek niespełna dwa miesiące wcześniej uzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami. Utrudnienia w miejscu kolizji trwały ponad godzinę.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~arreola4 (185.135. * .153) 12.11.2021 07:45

zabrac mu prawko na stałe

~zez (188.147. * .55) 12.11.2021 04:36

co na to samochód ?

puchacz 12.11.2021 00:54

Mistrz...

tixx 10.11.2021 12:33

Dzisiaj???????? Wczoraj tam było takie zdarzenie i dzisiaj powtórka? Deja vu? A może Redakcja się cósik rymsła?